Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 8 | 15.10.2019 | Сезон 2

З поверненням в проєкт Наречена для тата 2 сезон 8 випуск від 15.10.2019 – фінішна пряма програми покаже, хто з пар все ж таки зміг стати одне для одного справжньою родиною.

Вікторія разом із сином Богданом їдуть з дому Олександра та його доньки Віки, щоб подумати про те, чи хочуть вони далі бути разом. Наприкінці випуску кожен з них озвучить свій вердикт, і ми дізнаємося, чи стануть Віка та Саша справжньою міцною парою.

Віка теж взяла тайм-аут для роздумів – з подругою та сестрою вона їде в СПА-салон, щоб обговорити поведінку Гриші. Здається, жінці доведеться обирати між бажанням мати дітей та стосунками з Григорієм…

А в Андрія з Наталею довгоочікуваний вечір без дітей – пара вирушила на іподром святкувати день народження дівчини. Тільки ось приводом для чергових переживань Наталі стануть подарунки Андрія.

Яким буде рішення Віки, і хто з пар в результаті залишиться разом? Дивіться онлайн в проєкті Наречена для тата 2 сезон 8 випуск від 15.10.2019 на сайті СТБ!

Дивіться онлайн Наречена для тата 2 сезон 7 випуск від 08.10.2019